Customers hot line: +37052101289
'Liverpool' log cabin
'Liverpool' log cabin
3x3 / 3x4 / 4x3 / 4x4 / 4x5 / 5x4 / 5x5

44 mm T&G Log cabin

Special offer for Liverpool 5*4 (please check with the manager)
More
'Katryn' 11 x 6
'Katryn' 11 x 6
Wall thickness 44 mm T&G
KATRYN log cabin 11 x 6
More

sodo nameliai

back
Press here forEnglish version English version                                                                                          

Gerbiami užsakovai, malonu kad apsilankėtė mūsų puslapyje. Trumpai pristatysime informaciją apie save ir mūsų medinių rąstinių namelių gamybą. Tikimes, kad mūsų įmonės siūlomi sodo nameliai ar mediniai vasarnamiai iš plonų rąstų patenkins Jūsų poreikius ir atitiks lūkesčius.
Sod namelis Oxford. Medinis namelis gali būti naudojamas sodui.

Mes turime visas galimybes tam, kad galėtume  medinį namelį arba vasarnamį suprojektuoti, pagaminti ir pastatyti per 2-5 savaites. Mūsų mediniai nameliai gaminami ir statomi pagal EUROVUDAS standartą. Mediniai namai gaminami tik iš džiovintos medienos. UAB Eurovudas siūlo Jums už nedidelę kainą megautis ekologišku mediniu statiniu. Iš obliuotų spygliuočio medienos pagamisime sodo namelį ar vasarnamį pagal Jūsų pateiktą arba standartinį projektą. Mediniai namai, rastiniai namai

Nuobliavus rąstą galite patys įvertinti medžio kokybę, ir stovį. Surinkimas yra gana paprastas ir greitas, tačiau rekomenuduojame profesionalias medinių namelių surinkimo bei įrengimo komandą.
 
Medinių namelių statiniai iš plonų rastelių greitai pastatomai, ekologiški, gali būti apšiltinti. Iš patirties žinome, kad tos pačios kvadratūros medinių sodo namelių kainos gali labai skirtis. Tai priklauso nuo sienų tašų storio, sienų kvadratūros bei sudįtingumo.
Rąstinės medinės sienos gali būti impregnuojamos giluminiu gruntu, arba naudojant spalvinę gamą. Rinkoje yra didelė įvairovė impregnantų, antiseptikų ir dažų su įvairiomis spalvomis ir atspalviais. Sienų šilumos varža priklauso nuo rąsto storio. Yra paskaičiuota, kad 20cm rąstinės sienos šilumos varža bus - 2, o naudojant storesnius 30cm skersmens rąstus, šilumos varža bus - 3.  Norintiems statytis medinį rąstinį gyvenamą namą siūlome pasirinkti 20-25 cm rąstus, to tikrai pakaks. Aišku galima naudoti ir storesnius, o statant vasarnamius, pirtis ir kitos paskirties pastatus užtenka naudoti ir plonesnius rąstus. Užsakovas, atsižvelgus į pastato proporcijas ir norimą grožį, turi galimybę pats pasirinkti rąstų storį. 
Bendra informacija:
EUROVUDAS yra viena didžiausių rąstinių namų gamybos įmonė Baltijos šalyse. Gamybos produktyvumas - 10 rаstiniu namu / mėn. po 120 m2 gyvenamojo ploto arba 120 namų per metus. Didžiuojamės modernia ir kontroliuojama rastiniu namu gamybos technologija. Mūsų mediniai namai pasižymi aukšta apdirbimo kokybe, esame pasiekę didesnę medienos apdirbimo išeigа ir tuo pačiu mažesne savikainа.

Vizija ir misija:
„EUROVUDAS“ vizija - tapti ekologinių medinų namų pardavimų lydere. Ši vizijа grindžianti strategija paremta bendrovės misija būti rаstinių gyvenamųjų namų gamintoja.
Mes esame patikimas partneris savo klientams, siūlome lanksčias užsakymo formas, konsultuojame ir rekomenduojame naujoves, pastoviai diegiame modernias technologijas.
Trumpai apie mediniu namu technologiją ir modernią gamybos liniją
Pagrindiniai sėkmingos ir kokybiškos rąstinių namų gamybos veiksniai yra kokybiškas žaliavos paruošimas ir tinkamas apdirbimas. Mūsų mediniai namai gaminami atsižvelgiant į visas medienos apdirbimo subtilybes.

Mediniu rąstinių pastatų savybės
1. Rastiniai pastatai yra ekologiški. Medis, kaip statybinė medžiaga nėra radioaktyvi ir neskleidžia magnetinių laukų.
2. Mediniai namai turi malonų patalpų vidaus klimatą. Geras pasirinkimas žmonėms, kurie serga alergija ir astma, nes dėl medžio elektrostatinių savybių nesikaupia patalpose dulkės. Spygliuočių rąstuose arba tašuose esantys sakai teigiamai veikia žmonių kvėpavimo takus ir plaučius. Natūrali medienos spalva teigiamai ir raminančiai veikia žmonių psichinę būklę, ramina nervų sistemą.
3. Medinio namo konstruktyvas pasižymi oro drėgnumą reguliuojančiu poveikiu. Jei patalpose atsiranda daugiau drėgmės, medis ją sugeria, o esant sausam patalpos orui – medis drėgmę grąžina atgal. Dėl šios medžio savybės rąstinio namo, skirtingai nei kitų namų (mūrinių, karkasinių ir t.t.), viduje oras neišsausėja. Tokiu būdu rąstiniuose pastatuose nereikalinga kondicionavimo sistema, o naturali ventiliacija vyksta per konstruktyvo sienas.
4. Mediniai namai yra ilgaamžiai pastatai, jie sugeria ir mažina vibraciją. Dėl savo fizikinių savybių medis sugeria garsą ir neleidžia jam sklisti.
5. Rastinio namo sienos pasižymi gera šilumos izoliacija.
6. Mediniai namai turi didelę perpardavimo vertę ir ilgainiui išlaiko estetiškumą.

EUROVUDAS mediniai namai gaminami TIK iš džiovintos medienos. Būtent medienos džiovinimas maksimaliai sumažina drėgmės įtaką suręsto statinio konstrukcijai, t. y. sienos glotnios ir estetiškai gražios, būna mažiau įtrūkimų, sumažina natūralų nusėdimą.
Sudėtingiausias rąstinių namų gamybos klausimas yra statinio kampinių sujungimų gamyba. Įprastai sudėtinga ( ! ) kertė (kampinis sujungimas) gaminamas rankiniu būdu, kadangi jos paviršiai yra trijose plokštumose, o kertę formuojantis įrankis turi judėti 9 ašimis ( ! ). Šios sudėtingų kerčių gamybos staklės su tiksliu elektroniniu pjovimo įrankio pozicionavimu devyniomis ašimis suformuoja kertinį sujungimą iškart, nejudinant ruošinio, o pats sujungimas išpildomas labai tiksliai. Toks kertinių sujungimų gamybos būdas įgalina tiesiog „užrakinti vėją“ kertės viduje ir neleisti patekti į namo vidų. Tokio tikslumo neįmanoma pasiekti rankiniu būdu, nekalbant apie medinio namo gamybos linijos našumą 
Medienos ypatumai 
(ydos): didelis šakotumas, plyšiai, nenormali sandara, grybų ir vabzdžių padaryti pažeidimai.
Mediena, būdama biologinės kilmės produktas, yra tokia įvairi, kad sąvoka „normali mediena“ arba „nenormali mediena“ dažnai turi sąlyginį pobūdį. Nupjautame medyje ir pjautinės medienos asortimentuose gali atsirasti šios grybų sukeliamos ydos: pelėsiai, pamėlynavimas, parudavimas. Fizikinėms ir mechaninėms savybėms pelėsiniai grybeliai įtakos dažniausiai neturi. Mediena, veikiama biologinių (grybų), fizinių (aplinkos temperatūra ir drėgnumas) ir cheminių veiksnių, ilgainiui suyra. Mediena gali ilgai išsilaikyti, tačiau besikeičianti aplinkos drėgmė ir temperatūra medienos patvarumą mažina, nes medienoje atsiranda daugybė plyšių, pažeidžiančių jos vientisumą, palengvinančių jos užkrėtimą grybeliu ir tolesnį jo greitą vystymąsį. Kuo medžio amžius yra didesnis, tuo jo mediena patvaresnė. Pats efektyviausias medienos apsaugos nuo puvimo ir vabzdžių būdas yra jos įmirkimas arba dažymas specialiais grybams ir vabzdžiams nuodingais preparatais, vadinamais antiseptikais.
 
Spygliuočių medienos savybės
Mediena pasižymi kai kuriomis, tik jai vienai būdingomis prigimtinėmis savybėmis. Didžiausią praktinę reikšmę turi ypatinga jos spalva ir tankis, taip pat drėgmės poveikio pasekmės.
Išilginiuose pjūviuose daugumai medienos rūšių būdingas gražus, dekoratyvinis ir dažnai labai vertinamas piešinys, vadinamas tekstūra. Medinių namų apdirbimo ceshas. Medinio namo kontrolinis surinkimasMediniam namui būdingas specifinis kvapas. Jį teikia eteriniai aliejai, dervos ir rauginės medžiagos. Labiau kvepia šviežiai nukirsta mediena. Mediena pasižymi keletu tik jai būdingų technologijų savybių. Ji gerai skyla išilgai pluošto, gerai laiko metalinius tvirtinimus, gali būti lenkiama, patvari nusidėvėjimui. Medienoje labai gerai laikosi medsraigčiai, jų didesnis, negu vinių, sukibimo su mediena paviršius, jie nenukerta plaušelių. Labai svarbi medienos savybė yra kaupti ir lengvai atiduoti vandenį.
Bloga medienos savybė yra jos nuodžiūvis ir išbrinkis. Džiūdama mediena traukiasi, mažėja jos linijiniai matmenys ir tūris. Sugerdama drėgmę sausa mediena didina savo linijinius matmenis ir tūrį.
Neigiama medienos savybė yra jos pleišėjimas ir rietimasis. Džiūvant medienai, drėgmė pirmiausia išgaruoja iš jos paviršiaus, iš išorinių sluoksnių ir tik vėliau iš gilesnių vidinių sluoksnių. Todėl džiūvant Išoriniai medienos sluoksniai pradeda trauktis, kai vidiniai, dėl didesnio drėgnumo, priešinasi traukimui. Iš pradžių pleišėja paviršius, vėliau ir vidus. Džiūnant medienai būna išilginis ir skersinis rietimasis. Išilginis : kai išdžiūvęs tiesus tašas pasidaro lanko formos, plokščia lenta susisuka įgaudama propelerio formą. Skersinis: keičia medienos skerspjūvio formą, kai kvadratinis tašas tampa stačiakampio arba rombo skerspjūvio tašu, plokščia lenta įsigaubia.
 
Medinio sodo namo sėdimas

1. Medinio namelio sėdimas yra neišvengiamas procesas, kuris atsiranda rastui džiūstant eksploatacijos sąlygomis, dėl medienos plaušų susispaudimo veikiant apkrovoms ar dėl rąstų plyšimo, todėl statant pastatą būtina atsižvelgti į sienų sėdimą.
2. Statant namą reikia įvertinti, kad mažiausia pastato iš šlapių rąstų sėdimo riba yra 6 %, pastato iš džiovintų rąstų arba tašų mažiausia sėdimo riba yra 3 %, o pastato iš klijuotų rastų – 1,5 %.
3. Visos kito rąstinio namo dalys nesėda (kaminai, židiniai, vidinės pertvarinės sienos, statramsčiai, elektros instaliacija, vandentiekio, nuotekų ar šildymo sistemos, drenažo sistemos, dujų vamzdžiai, laiptai, stoglangiai, ir kt.). Todėl sujungimo vietose būtina įvertinti sėdimo procesą. Sujungimai turi būti padaryti taip, kad rąstų sėdimas nepažeistų šių jungčių ir netrukdytų sėdimo procesui.
4. Sujungimai suprojektuoti ir padaryti taip, kad rastu sėdimas nepažeistų jungčių, kuriose naudojamos sandarinimo medžiagos ir tarpikliai, o kamšymo ir sandarinimo darbai atliekami įvertinant rąsto skersmenį arba tašo plotį ir formos kitimą.
5. Reikia įvertinti, kad laikotarpis, per kurį rąstinis namas pasieks drėgmės pusiausvyrą ir galutinai nusės, jei statinys iš džiovintų arba klijuotų rąstų arba tašų – 3 metai nuo šildomo pastato eksploatacijos pradžios.
 .
 

Dėl medinių sodo namelių kreipkites į Arūnę (85) 210 12 89 Vilniuje

zr. taip pat medinių sodo namelių galerija