Customers hot line: +37052101289
Garage 4 x 6 including wooden gates
Garage  4 x 6 including wooden gates
4 x 6 m wooden garage / wokshop 44 mm , including heavy duty double door
More
'Fay' log cabin
'Fay' log cabin
6*6 m log cabin

44mm wooden summerhouse, total area 29 m2
More

mediniai sodo nameliai pardavimas

back
Medinių sodo namelių bei rąstinių namų galerija

Aplankykite mūsų medinių sodo namelių elektroninę parduotuvę ir gaukite geriausią kainą.


Šioje galerijoje pristatomi mediniai sodo nameliai, mediniai vasarnamiai, nameliai sodui, nameliui sodo inventoriui laikyti, stų. Noretume parodyti kelis medinių namų įvykdytus projektus ir kitus, galimai Jums idomius dalykus (medinių tašų kertes, rąstų apdirbimo stakles ir pan.). Visi mediniai namai renčiami pagal individualius projektus, optimaliai pritaikant medinius namus pagal kliento poreikius.
Lyginant su kitos statybos namais, mediniai rąstiniai namai pasižymi keletu labai svarbių pranašumų. Mediniai namai ar nameliai sodui pasižymi tuo kad jiems nereikia papildomų šiltinančių medžiagų, namams nebūtina vidaus apdaila, taip pat tampa nebeaktuali oro kondicionavimo įrangos problema.  


Medienos, kaip pagrindinės medinių namų ar medinių sodo namelų statybos medžiagos naudojimas yra žinomas dar nuo senų laikų. Juk šio tipo mediniai statiniai išsiskiria ekologiškumu, natūralumu, sukuria tam tikrą jaukumo atmosferą. Išskirtinė medinių namų iš rąstų ypatybė absorbuoti kvapus, palaikyti nuolatinę drėgmę, prisotinti orą eteriniais aliejais ir sakais, padeda sukurti natūraliai antiseptinę aplinką. Tačiau nedžiovintos medienos ypatybė „judėti“ dažnai būsto savininkams sukelia nemenkų problemų – stogo deformaciją, rėmo išlenkimą, plyšius, girgždančias duris ir t. t. Šiandien iš skirtingų rūšių medinių namų bei sodo namelių statybos technologijų kaip moderniausią specialistai linkę išskirti klijuoto tašo namų statybą. Klijuotos medienos panaudojimas laikančiosioms ar pertvarų konstrukcijoms žinomas jau ganėtinai seniai, nors viso gyvenamojo namo statybai ši technologija naudojama palyginti neilgai – apie 30 metų. Šios technologijos pagrindas – į lameles suskaidyti rąstai. Jie, naudojant modernią klijavimo technologiją, suklijuojami tarpusavyje. Tai leidžia užtikrinti konstrukcijos tvirtumą, nes išorėje lieka tvirta medžio šerdis, taigi tašai neskilinėja ir nesideformuoja.
Mediniai namai ar sodo nameliai iš obliuotų tašų pritraukia užsakovus, ieškančius ekologiškų namų, kuriuose nesijaustų lyg nedidelėje dėželėje. Kadangi medis natūraliai „kvėpuoja“, tokio tipo statiniui nereikalingas vėdinimas – vasarą patalpoje išlaikoma maloni vėsa, o žiemą sulaikoma šiluma.
 
Svarbi medinių rąstinių namų ypatybė ta, kad jie išlaiko optimalią temperatūrą. Rąstai „kvėpuoja“, todėl žiemą tokia konstrukcija natūraliai akumuliuoja šilumą, o vasarą neleidžia jai prasiskverbti į vidų. Medis nesulaiko šalčio, neįšąla kaip, pavyzdžiui, betonas, ir namo viduje temperatūra net šalčiausią žiemą būna teigiama. Medinių namų statyba kainuoja ne daugiau nei įprasto pagal individualų projektą statomo namo, jis patvarus ir sukuria jaukią bei šiltą aplinką.


Mediniai vasarnamiai, sodo nameliai, vasarnamių tipo kompleksas Latvijoje 

Mediniai namai iš vidaus taip pat gali būti jaukūs ir šilti.

Sodo namelis antrame aukšteKaip išsirinkti medinį namelį Jūsų sodui.
 
Besirenkant medinį namelį, reikia apsispręsti dėl jo fukcionalumo ir dydžio. Jeigu nusprendėte pasistatyti medinį namelį iš plonų rąstelių arba tašų, tikimės, kad šie patarimai Jums bus naudingi.
 
Kai į sodą atvaziuojate tik dienai praleisti, be nakvynės, Jums tiks vieno kambario namelis, pvz. 5x4 m. Pasiplanuokinte baldų išdėstymą – gal nutarsite, kad kitas dydis bus optimalus. Vieno kambario sodo nameliai dažniausiai gaminami nuo 3x3 iki 6x6 m dydžio. Tačiau mes mielai Jums pagaminsime namelį, pagal Jūsų pageidaujamą dydį, arba pritaikysime esamiems pamatams.
Per savo ilgametę gamybos istoriją esame gaminę 6x24 m dydžio vieno tūrio namelį. Kadangi, medienos rąstai paprastai būna iki 6 m ilgio, norint padaryti vieno kambario namelio stogo konstrukciją (skliautus ir ilginius) platesnę nei 6 m, reikės papildomai užsakinėti balkius iš klijuotos medienos. Tačiau tokią problemą galima ispręsti (6 m plotį) su kambarių pertvaromis, iš dalies, perkeliant stogo svorį ant vidinių namelio sienų.
Taigi, jau nuo 5x5 m, sodo namelis bus funkcionalesnis su vidinėmis pertvaromis.
Jeigu vasarosite sode ar mediniame vasarnamyje su nakvyne, patartume rinktis namelį su keliais kambariais, įskaitant miegamajį, virtuvę, sanmazgą, sandėliuką. Galite rinktis iš standartinių, kataloginių modelių, arba pasidaryti t.t. vasarnamio modelio modifikaciją, pritaikant Jūsų individualiems poreikiams
 
Priklausomai nuo namelio dydžio ir to, kiek laiko ir kuriuo metų laiku apsistosite mediniame namelyje, sekantis svarbus pasirinkimo kriterijus yra namelio sienų storis. Iš esmės, tai daugiausiai už ką sumokate ir nuo ko labiausiai priklauso namelio kaina.
Sienojines lentas geriau gaminti tik iš masyvo. Yra gamintojų, kurie nedidelę dalį lentų dygiuoja, t.y. gamina suklijuojant iš trumpesnių gabaliukų. Tam tikrais atvejais (pvz. langų/durų gamyboje) rėmas iš klijuotos ir dygiuotos medienos yra privalumas. Tačiau, dažant dygiuotas namo sienas, dygiuotos sienų lentos skirtingai įgers dažus, kas gali būti pastebima vizualiai.
 
Ploniausių 28 mm sienų mediniai nameliai, labiau skirti įrankiams laikyti. Dėl viengubos sienų lentos įlaidos, tokie nameliai labiau tinka iki 3x3 m dydžio.
Nuo 3x3 m, rekomenduotume rinkstis iš 34 mm ir storesnių namelių sienų. Mes 34 ir 44 mm sienų lentas gaminame iš lentų su dviguba įlaida. Tai užtikrina didesnį sienų stabilumą bei didesnį sandarumą.  Be to, pradedant nuo 34 mm namelių, į mūsų namelių komplektaciją įskaičiuoti ilgi (200 mm) medvarščiai, kurie, susukus t.t. tvarka į įlaidą, ženkliai sustipriną namelio sieną, padarydama ją vientisa konstrukcija.
Nuo 44 mm sienų nameliai, standartiškai komplektuojami su dvigubo stiklo paketais langams ir durims bei papildomom guminėm sandarinimo juostom.
Didesnius nei 4x4 m namelius patartume daryti iš 44 mm sienojinių lentų.
Jeigu renkates medinį vasarnamį su keliais kambariais, verta  daryti 68 mm sienų storį.
Mūsų 68 mm lentos profilis turi trigubą įlaidą.
 
Tačiau net 68 mm sienos nebus tokios pat šiltos, kaip standartiniame bute ar name. Todėl, visų pirma, patartume apšiltinti stogą, kad kaitri vasaros saulė neįkaitintų vasarnamį dienos metu.
Į tam tikrus mūsų standartinius modelius (Baltic, Lincoln, Bristol bei dvigubų sienų namus) jau įskaičiuota dvigubo stogo konstrukcija, leidžianti apšiltinti stogą, tik įdedant šilumos izoliaciją.
 
Jeigu mediniame vasarnamyje ketinate leisti daugiau laiko pavasarį, rudenį, o gal net ir žiemą, siūlome dvigubų sienų konstrukcijas su tarpu šilumos izoliacijai. Pvz. 44-100-44; 68-150-68 mm. Tarpas šilumos izoliacijai gali būti pritaikomas pagal kliento poreikį.
 
Atkreipkite dėmėsį, kad standartinio medinio sodo namelio yra „lengva“ stogo konstrukcija. Tokiai konstrukcijai idealiai tinka bituminės stogo čerpės. Tačiau ji nėra skirta klasikinėms sunkioms molinėms čerpėms. Ši konstrukcija taip pat nėra apskaičiuota atlaikyti sniego apkrovas, todėl, žiemą, daugiau pasnigus, reikės nuvalyti sniegą nuo stogo.
 
 
 
Mediniai namai bei sodo nameliai galimi ivairiausių formų ir sudėtingumo.