Customers hot line: +37052101289
'Liverpool' log cabin
'Liverpool' log cabin
3x3 / 3x4 / 4x3 / 4x4 / 4x5 / 5x4 / 5x5

44 mm T&G Log cabin

Special offer for Liverpool 5*4 (please check with the manager)
More
'Katryn' 11 x 6
'Katryn' 11 x 6
Wall thickness 44 mm T&G
KATRYN log cabin 11 x 6
More

mediniai sodo nameliai pardavimas

back
Medinių sodo namelių bei rąstinių namų galerija

Aplankykite mūsų medinių sodo namelių elektroninę parduotuvę ir gaukite geriausią kainą.

Mediniai sodo nameliai

Šioje galerijoje pristatomi mediniai sodo nameliai, mediniai vasarnamiai, nameliai sodui, nameliui sodo inventoriui laikyti, stų. Noretume parodyti kelis medinių namų įvykdytus projektus ir kitus, galimai Jums idomius dalykus (medinių tašų kertes, rąstų apdirbimo stakles ir pan.). Visi mediniai namai renčiami pagal individualius projektus, optimaliai pritaikant medinius namus pagal kliento poreikius.
Lyginant su kitos statybos namais, mediniai rąstiniai namai pasižymi keletu labai svarbių pranašumų. Mediniai namai ar nameliai sodui pasižymi tuo kad jiems nereikia papildomų šiltinančių medžiagų, namams nebūtina vidaus apdaila, taip pat tampa nebeaktuali oro kondicionavimo įrangos problema.  

Luton sodo namelis 4x3 m. Puikiai tinkantis Jūsų sodui.
Medienos, kaip pagrindinės medinių namų ar medinių sodo namelų statybos medžiagos naudojimas yra žinomas dar nuo senų laikų. Juk šio tipo mediniai statiniai išsiskiria ekologiškumu, natūralumu, sukuria tam tikrą jaukumo atmosferą. Išskirtinė medinių namų iš rąstų ypatybė absorbuoti kvapus, palaikyti nuolatinę drėgmę, prisotinti orą eteriniais aliejais ir sakais, padeda sukurti natūraliai antiseptinę aplinką. Tačiau nedžiovintos medienos ypatybė „judėti“ dažnai būsto savininkams sukelia nemenkų problemų – stogo deformaciją, rėmo išlenkimą, plyšius, girgždančias duris ir t. t. Šiandien iš skirtingų rūšių medinių namų bei sodo namelių statybos technologijų kaip moderniausią specialistai linkę išskirti klijuoto tašo namų statybą. Klijuotos medienos panaudojimas laikančiosioms ar pertvarų konstrukcijoms žinomas jau ganėtinai seniai, nors viso gyvenamojo namo statybai ši technologija naudojama palyginti neilgai – apie 30 metų. Šios technologijos pagrindas – į lameles suskaidyti rąstai. Jie, naudojant modernią klijavimo technologiją, suklijuojami tarpusavyje. Tai leidžia užtikrinti konstrukcijos tvirtumą, nes išorėje lieka tvirta medžio šerdis, taigi tašai neskilinėja ir nesideformuoja.
Mediniai namai ar sodo nameliai iš obliuotų tašų pritraukia užsakovus, ieškančius ekologiškų namų, kuriuose nesijaustų lyg nedidelėje dėželėje. Kadangi medis natūraliai „kvėpuoja“, tokio tipo statiniui nereikalingas vėdinimas – vasarą patalpoje išlaikoma maloni vėsa, o žiemą sulaikoma šiluma.
 
Svarbi medinių rąstinių namų ypatybė ta, kad jie išlaiko optimalią temperatūrą. Rąstai „kvėpuoja“, todėl žiemą tokia konstrukcija natūraliai akumuliuoja šilumą, o vasarą neleidžia jai prasiskverbti į vidų. Medis nesulaiko šalčio, neįšąla kaip, pavyzdžiui, betonas, ir namo viduje temperatūra net šalčiausią žiemą būna teigiama. Medinių namų statyba kainuoja ne daugiau nei įprasto pagal individualų projektą statomo namo, jis patvarus ir sukuria jaukią bei šiltą aplinką.


Mediniai vasarnamiai, sodo nameliai, vasarnamių tipo kompleksas Latvijoje 

Mediniai namai iš vidaus taip pat gali būti jaukūs ir šilti.

Sodo namelis antrame aukšteMediniai namai bei sodo nameliai galimi ivairiausių formų ir sudėtingumo.